Neem contact op of maak een afspraak in onze showroom - Burotronic

BUROTRONIC THE OFFICE CONNECTION

Burotronic is gevestigd op industriegebied De Koumen in Heerlen. De Koumen is met 48 hectare het grootste bedrijventerrein van Heerlen-Noord. U vindt ons op de EERSTE Etage.

Bezoek onze showroom ALLEEN OP AFSPRAAK

CONTACTFORMULIER

rene kiel burotronic

René Kiel
Directeur
088 030 44 15
r.kiel@burotronic.nl

norbert hoeppers burotronic

Norbert Hoeppers
Accountmanager
088 030 44 14
n.hoeppers@burotronic.nl

nicolette kiel burotronic

Nicolette Kiel
Accountmanager regio Eindhoven
088 030 44 16
n.kiel@burotronic.nl

wiechert strijbos burotronic

Wiechert Strijbos
Accountmanager Zorg
088 030 44 13
w.strijbos@burotronic.nl

Dionne Willers
Inkoop en planning
088 030 44 10
inkoop@burotronic.nl

Ruud van Daal
Servicemonteur
088 030 44 10
info@burotronic.nl

inge kiel burotronic

Inge Kiel-Odekerken
Verkoopondersteuning
088 030 44 12
i.kiel@burotronic.nl

monique ouwehand burotronic

Monique Ouwehand
Financieel Medewerkster
088 030 44 11
m.ouwehand@burotronic.nl