BUROTRONIC THE OFFICE CONNECTION

Burotronic is gevestigd op industriegebied De Koumen in Heerlen. De Koumen is met 48 hectare het grootste bedrijventerrein van Heerlen-Noord. Het pand is voorzien van 1200 m2 showroom en een ERGOLAB. Het “laboratorium” voor kantoormeubelen en producten. Je kunt onze showroom en het ERGOLAB bezoeken wanneer het jou uitkomt. Plan hier een afspraak

Showroom Heerlen
Wijngaardsweg 22
6418 PJ Heerlen
Tel: 045-5231484

CONTACTFORMULIER

rene kiel burotronic

René Kiel
Directeur
088 030 44 15
r.kiel@burotronic.nl

norbert hoeppers burotronic

Norbert Hoeppers
Accountmanager
088 030 44 14
n.hoeppers@burotronic.nl

nicolette kiel burotronic

Nicolette Kiel
Accountmanager regio Eindhoven
088 030 44 16
n.kiel@burotronic.nl

wiechert strijbos burotronic

Wiechert Strijbos
Accountmanager Zorg
088 030 44 13
w.strijbos@burotronic.nl

Bert Hol
Inkoop en planning
088 030 44 10
inkoop@burotronic.nl

Ruud van Daal
Servicemonteur
088 030 44 10
r.van.daal@burotronic.nl

inge kiel burotronic

Inge Kiel-Odekerken
Verkoopondersteuning
088 030 44 12
i.kiel@burotronic.nl

monique ouwehand burotronic

Monique Ouwehand
Financieel Medewerkster
088 030 44 11
m.ouwehand@burotronic.nl